-

 

 

 

Brak wtyczki Macromedia Flash Player ver.7
Czy chcesz pobrać tę wtyczkę teraz?

AKCENT ---- AKCENT ----- AKCENT
Dyskoteka Fantazja Nasi Dj`e Regulamin

Słówko o klubie.

Fantazja w Jaświłach (50 km od Białegostoku) to jedna z najlepszych i największych dyskotek w Polsce Północno-Wschodniej.

Goście mogą bawić się na dwóch dużych, świetnie urządzonych salach. W sali koncertowej na każdej imprezie występują na żywo zespoły sceny polskiej muzyki tanecznej i disco polo (np.: Akcent, Boys, Weekend, Mega Dance, Focus, Megam, Impuls, Stars, Maxel ) i nie tylko.

W sali techno imprezę w rytm najnowszych przebojów nakręcają rezydenci DJ Matus i Sevicz. Gdy zrobi się trochę cieplej wspaniałą zabawę w ogródku letnim gwarantuje DJ Mr. Whoo.

Fantazja to nie tylko dyskoteka, ale przede wszystkim miejsce w którym będziecie mogli się zabawić w wyjątkowym klimacie i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Nad bezpieczeństwem Naszych gości czuwa sztab profesjonalnie przeszkolonych pracowników ochrony firmy "AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA LEWAR BIAŁYSTOK. Cały kompleks dyskoteki i przyległe parkingi monitorowane są 24h.

Na scenie gościliśmy już takie gwiazdy jak : DODA, MANDARYNA, MARIUSZ PUDZIANOWSKI - STRONG MAN, SKIBA,BOYS, AKCENT, BUM,  MEZO, PEYA, ASCETOHOLIKS, TEDE, GOSIA ANDRZEJEWICZ, KAYA PASCHALSKA i wiele innych.

Gramy w każdą sobotę i święta od 20 do 4 rano!!!